Tytuł:
ikona Update - 17.07.2013
Treść:
Witajcie.

W dzisiejszym, a zarazem pierwszym update RebHigh OTS'a zostało wprowadzone kilka znaczących zmian.

Mianowicie po wejściu w bramkę np. od 0 do 2. reborn'a na danym exp'ie można było "siedzieć" (expić) cały czas dopóki niezostanie się przeniesionym do Temple, bądź samemu się tam nie uda (poprzez teleport). Od dzisiaj już tak nie jest. Został dodany bardzo ciekawy fix (by Czupika) oraz wyznaczone obszary (by Czupika&Danys), dzięki którym gracz po osiągnięciu w w/w exp'ie 3'go reborn'a zostanie automatycznie przeniesiony do Temple z odpowiednim komunikatem dla niego w Server Log'u. Na podobnej zasadzie działają exp'owiska z przedziałem 2-100, itd.

Kolejnym ciekawym fix'em jest wprowadzenie obszarów (by głównie Czupika), w których nie można rzucać MW (Magic Wall) oraz nie da się dodawać krzaków z czaru Exori Gran Tera. Obecnie obszary, które spełniają w/w funkcję znajdują się w room'ach exp dla początkujących (w miejscu Szczurów) oraz na lokacjach z Boss'ami.

Poprawiony został (teoretycznie) błąd z zatrzymywaniem się co jakiś czas lvl'a. Co więcej teraz po padnięciu z dowolnym reborn'em oraz lvl'em nie traci się ani jednego poziomu. Oczywiście warto mieć Aol'a/Forever Aol'a ale Bless'y nie są już wymagane (by Czupika).

Jeśli chodzi o zmiany z lvl'em to zostało również poprawione sharowanie potworka. Innymi słowy jeśli za potworka jest ustawione 10k poziomów, to gdy biją takiego potworka dwójka graczy zostaje przydzielone 10k lvl'i zarówno dla player'a pierwszego jak i drugiego. Czasem dla jednego więcej, dla drugiego mniej (by Czupika).

Poza stroną czysto techniczną zostały dodane 12. nowych exp'owisk z potworem Owon dla graczy posiadających reborn'y od 100. do 200. (by Danys).

Kilka błędów na mapie, które bardziej wizualnie przeszkadzały, niż w wykonywaniu pewnych działań również zostały wyeliminowane (by Danys).

Jeśli chodzi o graczy, którzy posiadali reborn większy niż 100, został im cofnięty spowrotem do 100 ze względu na to, że expili na exp'owiskach nie przystosowanych do tychże odrodzeń.

Pozdrawiamy
Administracja RebHigh OTS'a
Autor:
Administracja
Data:
17.07.2013
<<< Powrót do listy news'ów.
<<< Strona główna.