Tytuł:
ikona Tytułem wstępu do piątej edycji (RebHigh v5)
Treść:
Witajcie.

Z przykrością muszę oznajmić, że edycja czwarta RebHigh'a dobiega końca.
Od ostatniego czasu gra zbyt mało osób, aby koszty utrzymania serwera dedykowanego były zwracalne, stąd też kolejna edycja.

Chciałbym też z góry wszystkich graczy przeprosić za mój 'opierdalaning' nad RebHigh'em, który trwał dość długi czas ale niestety z pewnych względów nie mogłem za bardzo pracować nad serwerem. Czy teraz to się odmieni? Chciałbym napisać, że jak najbardziej, ale dość łudzenia się i wierzenia w mój zmienny stosunek do życia i paru innych kwestii, a więc napiszę bardziej szczerze, praktycznie jak to będzie wyglądać: Przed samym startem na 99% zrobię sporo ale później najprawdopodobniej częstotliwość update'ów ulegnie zmianie w tą negatywną stronę jednak spokojnie, jest jeszcze Czupika, dzięki któremu w dużej mierze też jeszcze ten OTS 'stoi', a więc i on możliwe, że przejmie częściowo kilka rzeczy, za które obecnie ja odpowiadam.

RebHigh v5 mamy zamiar uruchomić 20.09.2014 r. (sobota) o godzinie 20. Przed tą datą mamy zamiar (mniej więcej w kolejności):

- Wyłączyć/zamknąć serwer na kilka dni.
- Przygotować stronę pod nową edycję - wyłączyć rejestrację na kilka dni oraz wykonać kilka innych modyfikacji.
- Wykonać podstronę/podstrony podsumowującą/podsumowujące czwartą edycję RebHigh'a. Podsumowanie podobne, jednak tym razem nieco bardziej szczegółowe niż to dotyczące trzeciej edycji (przynajmniej taki mam zamiar).
- Wykonać zresetowanie większości tabel w bazie danych (postacie, konta, domki, gildie, itd.).
- Zaktualizować Raid System - wprowadzić od jednego do czterech najazdów - ilość najazdów będzie zależeć od kilku czynników prywatnych, stąd też taka duża rozbieżność, ale myślę, że jeden rozbudowany automatyczny najazd z pewnością będzie już przed startem piątej edycji.
- Wprowadzić od kilkunastu do kilkudziesięciu misji u nowych NPC w ramach Mission Systemu.
- Modyfikacja kilku miejsc na mapie, głównie Temple głównego miasta.

Z takich wstępnych zmian opisanych dość ogólnikowo myślę, że to tyle. Proponuję śledzić Changelog, tam prawie wszystko jest szczegółowo opisywane tuż po wprowadzeniu.

Termin co do zamkniętej rejestracji/otwartej, itd. możliwe, że pojawi się oprócz Changelog'a jeszcze w kolejnych news'ach.

Pozdrawiam
Danys
Autor:
Danys
Data:
13.09.2014
<<< Powrót do listy news'ów.
<<< Strona główna.