Tytuł:
ikona Kolejny konkurs
Treść:
Witajcie.

Pierwszy duży konkurs w czasie trwania piątej edycji za nami, a więc postanowiłem dać Wam kolejny. Uzgodniłem już go częściowo z Wami w grze, więc myślę, że dla 'top'owych' gildii nie będzie sprawiał niespodzianek.

Przechodząc do meritum:

Konkurs polega na tym, że do końca września, a dokładnie do 30.09.2014, godzina 23:59 gracze będący w gildii, która zajmie (w tym czasie) pierwsze miejsce w łącznej ilości kill'i otrzymają po 300 punktów do Item Shop'u na "łebka", a leader, jako, że jest szefem gildii otrzyma 400 punktów.

Oczywiście w takim konkursie sobie trochę 'pooszukiwać' jest bardzo łatwo, dlatego w ramach konkursu dochodzą jeszcze pewne warunki:

1. Każda z postaci w takiej wygranej gildii, aby mogła w ogóle otrzymać te 300 punktów musi posiadać minimum 400 frag'ów. W wygranej gildii osoby nie spełniające tego warunku po prostu nie otrzymają tych punktów.

2. Za wbijanie free frag'ów na MC będę szczególnie karał i od razu dawał permanentnego bana na postać/konto. Mogę jeszcze czasem przymknąć oko na ogólne free fragi, ale już na MC nie mogę pozwolić, bo to przesada. To prawie tak jakbym zrobił sobie postać na której wpisze sobie od razu kilka tysięcy frag'ów. Oczywiście krócej mi to zajmie niż takiemu 'boterowi' ale jednak idiotyzm i bezsens podobny no i w dodatku jest to okropne oszustwo.

3. Leader gildii musi mieć wyjątkowo nie minimum 400, a 500 frag'ów. Mimo tego, że tą premię w postaci punktów dostaje już za to, że jest założycielem zwycięskiej gildii to jednak jeszcze w praktyce musi pokazać, że te punkty mu się należą w wygranej, bo generalnie założycielem może być każdy.

4. Podkreślam, że jako leader'a w tym konkursie, w tym przypadku rozumiem osobę, która jest założycielem gildii, a nie wszystkich graczy/postacie, które są w najwyższej randze w danej gildii, no bo w tym przypadku również - takim leader'em może być każdy w zwycięskiej gildii.

5. Do pewnego stopnia 2. postaciom, które należą do tego samego gracza (a więc dostanie nawet 2x tyle wygranej) te punkty mogę jeszcze przyznać, jednak jeśli zobaczę, (a jako administrator jestem oczywiście w stanie to sprawdzić) że tych postaci jest znacznie więcej to i tak gracz dostanie maksymalnie tylko na te dwie postacie punkty w zwycięskiej gildii.

6. Warunek 5'ty dotyczy jedynie postaci niższej rangi niż założyciel zwycięskiej gildii. Sam pierwotny leader może dostać maksymalnie 400 punktów jako gracz. Wydaje się być nie sprawiedliwe? Oczywiście, że jest to sprawiedliwe, gdyż w zwycięskiej gildii taki leader ma już zagwarantowane te punkty po spełnieniu warunków i zwyciężeniu, a reszta ma jedynie możliwość, czy dostanie też na ewentualną drugą postać te punkty, czy nie.

Czasu macie dość sporo, zatem obecnej gildii na pozycji pierwszej radziłbym raczej nie spoczywać na laurach, mimo, że gildia z top2 musiałaby na chwilę obecną wbić aż 860 frag'ów by zająć pozycję pierwszą. Pamiętajcie, że wszystko może się zmienić. :D

Wszystkim życzę powodzenia.

Pozdrawiam
Danys
Autor:
Danys
Data:
26.09.2014
<<< Powrót do listy news'ów.
<<< Strona główna.