Tytuł:
ikona Po starcie v3.
Treść:
Topic: Po starcie v3.

Witam.

Trzecia edycja ruszyla w planowanym terminie bez wiekszych problemow. Pojawiło sie co prawda kilka błedow ale zostaly poprawione w mniej niż godzine od startu.

Frekwencja na niektórych exp'owiskach jest tak duza, ze w pewnych miejscach na jeden resp przypada wiecej niż 1. gracz, tak wicc dodalem 3 exp'owiska z potworem Guul i jedno duże z potworem Faittner. Dalsze propozycje, jakie exp'owiska jeszcze dodac prosze pisac w tym watku: *KLIK*. Dokladniejsze informacje odnosnie update'ów mozna znalezc oczywiście w Changelog'u.

Jeśli chodzi o punkty na gildie, to promocja ta dobiegła konca z powodu pewnej zmiany planow i tego, że sam ten pomysł nie był najlepszym rozwiazaniem.

Natomiast jeśli chodzi o mozliwosc uzyskania punktow do Item Shop'a dzieki reklamowaniu, to mozliwosci ku temu nadal istnieja. Szczegoły można znalezc: *TUTAJ*.
Kazda osobe, ktora ma zamiar skorzystac z tej opcji, prosze wpierw o dokladne zapoznanie sie z podana powyzej podstrona, poniewaz dostalem wiele załacznikow nie spełniajacych wymagac i albo nie przyznałem w tych przypadkach punktow w ogole, albo dalem ale o wiele mniej niż mozna bylo dostac.

Pozdrawiam,
Danys

Komentarze>>

Autor:
Danys
Data:
22.01.2014
<<< Powrót do listy news'ów.
<<< Strona główna.